+
Logowanie
Zapomniałeś hasła?
Logowanie
Ilość nieruchomości
52 865
Zarejestrowanych biur
200
Zarejestrowanych użytkowników
507
Fanów
52 554

Dom rodzinny, wynajem, Legnica

  • Cena 4 999,00 CZK/rok 416,58 CZK/miesiąc
  •  2 288,00 CZK/rok/m2 190,67 CZK/miesiąc/m2
  • Lokalizacja:Legnica
  • Aktualizacja:13.2.2015 14:14:55
  • Numer identyfikacyjny:CNS-DW-3794-1
  • Grunt użytkowy320 m2
  • Kategoria: Dom rodzinny / Wynajem
  •   www.topnieruchomosci.pl/id59406

Opis nieruchomości

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Dom o powierchchni 320 m2 na dzialce 2000m2, przeznaczony na cele mieszkalno-usługowe zlokalizowany przy drodze wjazdowej do Legnicy. Składająca się z następujących elementów:Część mieszkalna budynku wykonana z materiałów naturalnych m.in. cegły pełnej, oddzielona jest od części biurowej, także funkcje budynku nie przenikają się pozwalająca na komfortowe mieszkanie. Składa się ona z w pełni wyposażonej kuchni połączonej z salonem, kompleksowo wyposażonej oraz wykończonej łazienki i spiżarki, na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, pokój gościnny, dwie garderoby oraz przestronna, kompleksowo wyposażona łazienka. Do salony dobudowany jest ogród zimowy z którego wychodzimy na ogród właściwy. Część biurowa składa się z dwóch gabinetów, recepcji oraz łazienki. Cały teren jest ogrodzony, monitorowany oraz dozorowany, część mieszkalna wyposażona jest w videofon. Do budynku doprowadzona jest telewizja, internet oraz telefon. Dwu-stanowiskowy garaż z wyjściem na strych pełni f-cje magazynu, wyposażony jest w regały do składowania, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby przywrócić mu pierwotną f-cje. Na tylnej części domu oddzielony od powierzchni usługowej znajduje się pięknie zagospodarowany ogród wyposażony w oczko wodne z wodospadem, murowany grill oraz iluminację świetlną.

Dom jest kompleksowo wykończony, umożliwiając od pierwszych dni normalne funkcjonowanie.W cenie wynajmu zawarta jest opłata za media, ogrodnika oraz sprzątanie.

CENA WYNAJMU: 4 999 bruttoLOKALIZACJA

Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze wjazdowej do Legnicy, co sprawia, że jest możliwość wyeksponowania oferowanych produktów bądź usług..

OPŁATY i KONTAKT:

Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszam na niezobowiązującą prezentacje oraz proszę o bezpośredni kontakt: Paweł Jaremko tel. 501 670 962 pawel@ncentrum.pl
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Sebastian Cimerman (licencja nr: 2649)
Szanowni Państwo, zawsze dążymy do tego, aby informacje o proponowanych przez nas ofertach były jak najbardziej dokładne i aktualne. Warto jednak mieć na uwadze fakt, iż uzyskujemy je od osób trzecich, wobec czego należy traktować je orientacyjnie i nie stanowią one oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.


Oferta wysłana z systemu Galactica VirgoKontakt do sprzedawcy

Centrum Nieruchomości Sp. z o.o.
Solskiego 4a/10
Wrocław

Registrovaný na TopReality.sk
od 13.02.2015
Łukasz Szafran
Tel 516 Pokaż

KARTA MAKLÉRA

Skontaktuj się z pośrednikiem


Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.